top
logo

Bayi Girişi
Güncel Haberler
BAYER Türkiye Toplantı Bilgi Ekranı

BAYER Türkiye Genel Müdürlük Binası Toplantı Bilgi Ekraları Sistemi hayata geçirildi. Amatis Toplantı Yönetim Sistemi altyapısı üzerinde çalşan, özel olarakl geliştirilmiş iOS Native Application Ipad Tabletler üzerinde çalışmaktadır.

Devamını oku...
 
AYA İletişim Çağrı Merkezi Inkaso CRM projesi hayata geçti

AYA İletişim ve Çağrı Merkezi, Dijital santral kullanan çağrı merkezleri için geliştirilen, dijital santral ile CRM sistemini bütünleştiren "Inkaso CRM" sistemini tercih etti.

Devamını oku...
 
3. Köprü personeli APDKS ile takip ediliyor

3. Köprü Köprü Yapımını Üstlenen Hyundai Enerji, PDKS sistemi için Amatis Apdks'yi tercih etti

 

Devamını oku...
 
Çağrı Merkezi Otomasyon Yazılımı Kullanıma Sunuldu

Dijital santral kullanan çağrı merkezleri için geliştirilen, dijital santral ile CRM sistemini bütünleştiren "Inkaso CRM" sistemi, test aşamasını tamamlayıp kullanıma sunuldu.

Devamını oku...
 
Telaris Çağrı Merkezi Inkaso CRM projesi hayata geçti

Telaris Çağrı Merkezi , Dijital santral kullanan çağrı merkezleri için geliştirilen, dijital santral ile CRM sistemini bütünleştiren "Inkaso CRM" sistemini tercih etti.

Devamını oku...
 
Çağrı Merkezi CRM Yazılımı Kullanıma Sunuldu

Çağrı merkezleri için geliştirilen, Asterix Dijital Santral entegrasyonu yeteneğine sahip Müşteri İlişkileri Yönetim sistemi stabil versiyonu yanınlandı. 13 Ocak 2013

 

Sistemde Yer Alan Modüller

Devamını oku...
 
Mavi Jeans Toplantı Bilgi Ekranları

Mavi Jeans Toplantı yönetim sistemi hayata geçirildi. Amatis Toplantı Yönetim Sistemi altyapısı üzerinde çalşan, özel olarak geliştirilmiş Android Application ile Toplantı Odası Bilgi Ekranları Android Tabletler üzerinden hayata geçirildi. Android Tabletler ile şık bir çözümün yanı sıra önemli ölçüde maliyet avantajı da sağlanmış oldu.

 
MediaSA Yayıncılık A.Ş.

Bünyesinde Fashion TV, Türkiye’nin ilk eğitim ve gençlik kanalı ZTV, World Travel Channel gibi markaları barındıran MediaSA Yayıncılık A.Ş. Personel Devam Takip ve Kapı Güvenlik sistemlerinde  Amatis Yazılım tarafından geliştirilen 6 cihazlık PDKS sistemini kullanmaya başladı.

 
Altınbaş Ayakkabı Yüz Tanıma Sistemi

30 yıldır faaliyetlerini sürdüren, iç ve dış piyasada HELLA, CALIPSO, HARLEM, FESTIVAL, FLUBBER, BABY markalarıyla üretim yapan Altınbaş ayakkabı Personel Devam Kontrol sistemleri için Amatis Yazılım tarafından geliştirilen Yüz Tanıma Sistemini kullanmaya başladı.

Devamını oku...
 
Öpçin Mobilya Yüz Tanıma Sistemi

1993 Yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren, Antalya bölgesinde otel dekorasyon, mobilya, mimarlık, tasarım ve üretim gerçekleştiren Öpçin Mobilya, Personel Devam Kontrol sistemleri için Amatis Yazılım tarafından geliştirilen Yüz Tanıma Sistemini kullanmaya başladı.

Devamını oku...
 
Baklavacı Güllüoğlu PDKS Sistemi

Baklavacı Güllüoğlu genel müdürlük ve fabrika binalarında Amatis Yazlım tarafından geliştirilen, parmak izi okuyucu destekli Personel Devam Kontrol Sistemini kullanmaya başladı.

 
Gold İstanbul 2010 ve İstanbul Jewelery Show 2010 Fuarları'ndaydık

Kuyumculuk Sektöründe Tüm Bilgi İşlem İhtiyacını Tek Yazılım Paketinde toplayan AKOS KUYUM CRM sistemimizi tanıtmak için Gold İstanbul ve  İstanbul Jewelery Show fuarlarındaydık

Devamını oku...
 
IMDER Online Sistemi

IMDER-Türkiye İş Makinaları Distribütörleri Ve İmalatçıları Birliği
Türkiye çapında İMDER üye kuruluşları tarafından gerçekşeltirilen tüm iş makinası satışlarının takip edildiği, pazar hareketleri ve müşteri eğilimlerinin analiz edilebildiği. Verilerin yüksek güvenlik altyapısı ile kaydedildiği  ve sadece yetkili kullanıcılar tarafından erişilebildiği İMDER Online sistemi hayata geçirildi.

 
Petrol Ofisi Geçiş Kontrol Sistemi

Petrol Ofisi Genel Müdürlük binası yemekhanesinde Amatis Yazılım tarafından geliştirilen, Geçiş Kontrol Sistemi kullanılmaya başlandı.

 bottom