top
logo

Bayi Girişi


Amatis Yazılım tarafından geliştirilen CRM ve ERP sistemleri, kendi veritabanındaki kayıtları kullanarak Turkcell altyapısı üzerinden;

  • Genel duyurular
  • Özel günleri hatırlatma
  • Kişiye özel kampanya
  • Ürün & hizmet tanıtımı
  • Bilgilendirme

Amaçlarıyla SMS ve MMS gönderimleri yapmaktadır.

 

AMATİS YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. firması, Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş. tarafından sunulan Toplu Mesajlaşma servisinin pazarlanmasına yönelik destek vermektedir. Bu sayfada tanıtılan toplu mesajlaşma ürünü, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Mobiltim İletişim Kurumsal Hiz. San. Tic. A.Ş. tarafından verilmektedir.

 

AMATİS YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. firması, Turatel Mobil Medya Ltd.  tarafından sunulan Toplu Mesajlaşma servisinin pazarlanmasına yönelik destek vermektedir. Bu sayfada tanıtılan toplu mesajlaşma ürünü, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Turatel Mobil Medya Ltd. tarafından verilmektedir.

 

AMATİS YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. firması, Dataport Bilgi İşlem Çözümleri San.ve Tic.Ltd.Şti. tarafından sunulan Toplu Mesajlaşma servisinin pazarlanmasına yönelik destek vermektedir. Bu sayfada tanıtılan toplu mesajlaşma ürünü, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Dataport Bilgi İşlem Çözümleri San.ve Tic.Ltd.Şti. tarafından verilmektedir.

 

AMATİS YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. firması, Zeostek Bilgi ve İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan Toplu Mesajlaşma servisinin pazarlanmasına yönelik destek vermektedir. Bu sayfada tanıtılan toplu mesajlaşma ürünü, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ad ve hesabına Zeostek Bilgi ve İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından verilmektedir.


 

 

 

AMATİS YAZILIM VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Aura Residence Soğanlık Mah.

Pegagaz Sok. No:4 A Blok Kat:10 No:72

Kartal / İSTANBUL

Telefon : (216) 483 33 43 Faks : (216) 390 33 59

 

 

bottom